• Одличната цена
  • Ново
Висока Моќност 60W E27 LED Светилки 50W 40W Led Сијалица 15W Водоотпорен Led Светилка E27 Светилки Сијалица, 20W 30W Светла за Осветлување за Дома

Висока Моќност 60W E27 LED Светилки 50W 40W Led Сијалица 15W Водоотпорен Led Светилка E27 Светилки Сијалица, 20W 30W Светла за Осветлување за Дома

 
DEN 228.48
DEN 162.00

Износ
Во продавницата.За производот

Емитуваат Боја:
Ладно Бела
Wattage:
15w, 30w, 40w, 50w, 60w, 20W
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
LED Чип Бренд:
Epistar
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Зрак Агол(°):
270°
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Моќ Толеранција:
1%
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
5730
Просечен Живот (часот):
30000
Led Сијалица Тип:
Чадор Сијалица
Бренд Име:
CANMEIJIA
База Тип:
E27
Напон:
160-260V
Обликот:
Чадор Сијалица
Должина:
0.01

Слични предлози