• Одличната цена
  • Ново
ICOCO Медицински Корисна Преносни Пенкало Светлина USB Полнење Мини Енергија-заштеда Светилка LED Светилка со Нерѓосувачки Челик Клип

ICOCO Медицински Корисна Преносни Пенкало Светлина USB Полнење Мини Енергија-заштеда Светилка LED Светилка со Нерѓосувачки Челик Клип

 
DEN 170.40
DEN 123.00

Износ
Во продавницата.


ICOCO Медицински Корисна Преносни Пенкало Светлина USB Полнење Мини Енергија-заштеда Светилка LED Светилка со Нерѓосувачки Челик Клип
Карактеристики :
Оваа светилка со модата и убава надворешноста, супер мини големина, облик на пенкало, со џеб клип за погодност носат.
Компактен, но моќен. Едноставно еден режим осветлување ефект дизајн. Екстремно светла како мини светилка
Издржливи, од не ' рѓосувачки челик тело, отпорност & корозија-доказ, предводена пенкало светло.
Користејќи LED сијалица, светлината е до 55 LM
Време на полнење од 1,5-2 часа
2-3 часа на регулирани runtime.
50,000-час ултра-долг животен век ДОВЕДЕ.
Спецификации :
Материјал : Висок Нерѓосувачки Челик
Осветлување време : Околу 2-3 часа
LED Живот : 50000 Часа
Поддршка Dimmer : Една датотека
Осветлување Растојание :
Модел на LED Монистра : Q4
Извор на светлина : LED сијалицата
Префрлете Го Режимот : Зумирате
Осветленост : 55-250 LM
Боја : Сребрена
Wattage : 3 W
Димензија : 128mm(Должина)*13mm(Дијаметар)
Нето тежина : Околу. 27.9 g
Пакетот вклучува :
1 x Мини Светилка
1 x USB кабел за полнење


За производот

Боја На Каросеријата:
Сребро.
Бренд Име:
ICOCO
Осветлување Растојание:
< 50 m
Поддршка Dimmer:
Една датотека
Лумен:
250
Водоотпорен:
Yes
Тип На Светилка:
за медицински
Модел на LED Монистра:
Q4
Зум:
No
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
боја:
Бела
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
сертификација:
CCC
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Wattage:
3 W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
полнач:
Батерија
Функција:
Тешко Светлина
Број На Модел На:
ZM043400
Тип На Објект:
Рефлектори
LED живот:
50000 часа
димензија:
128mm(Должина)*13mm(Дијаметар)
Нето тежина:
27.9 G

Слични предлози