• Одличната цена
  • Ново
LED Ноќ Светлина Светло LED Светилка Фенер Работа Светлина 13 Преносни LED Светла Кампување Велосипед Светилка Со Вграден-во Магнет Клип

LED Ноќ Светлина Светло LED Светилка Фенер Работа Светлина 13 Преносни LED Светла Кампување Велосипед Светилка Со Вграден-во Магнет Клип

 
DEN 91.20

Износ
Во продавницата.

13 LED Мини Пенкало Мултифункционален LED Светилка Инспекција Светилка Џеб Led Светилка Факелот со Клип Магнет Lanterna
Нашите рефлектори доаѓаат со вграден во супер-светли LED светло лента. Тоа е одлично за итни случаи, додека надвор кампување, или авто поправки.
Супер-светли LED светилки овозможува добра видливост
Одлично за авто поправки и итни случаи.
3-Mode : 1 ПРЕДВОДЕНА Бела светлина;6 LED Бела светлина;6 LED Црвен СОС Светлина.
Спецификација За Производ :
Материјал : ПВЦ
Големина : 16.5*2,2 см
Боја : Сина/Портокал/ЦРВЕНА/Црна
Тежина : 43g
Партер : 3-Режим
Моќ : 3*AAA Батерија (не се вклучени) Пакет се вклучени :
1* LED Светилка
(Големи акции, добредојде за промет на големо )


За производот

Боја На Каросеријата:
Црна, Сина, Портокалова, Црвена
Тип На Објект:
Рефлектори
Зум:
No
Функција:
Тешко Светлина,Шок Отпорни,Самоодбрана
полнач:
Не Е Применливо
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Број На Модел На:
CSY-470
боја:
Бела
Лумен:
Други
Тип На Светилка:
отворено,пешачење,кампување
Бренд Име:
ANJOET
Тип На Батерија:
ААА
Осветлување Растојание:
< 50 m
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тело Материјал:
ПВЦ
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Водоотпорен:
Yes
Wattage:
3W
сертификација:
CCC
Модел на LED Монистра:
LED

Слични предлози