• Одличната цена
  • Ново
Топла Продаде 600W широк Спектар SMD5730 Чипови Медицински LED Расте Светлина Цветни Растенија led расте светла за внатрешна растенијата

Топла Продаде 600W широк Спектар SMD5730 Чипови Медицински LED Расте Светлина Цветни Растенија led расте светла за внатрешна растенијата

 
DEN 5424.00
DEN 3797.00

Износ
Во продавницата.


Параметар
600 W
 
Светлината Тип
LED расте Светлина
Моќност
600 W
LED Чип
SMD5730
LED
594pcs
Боја
502red+72blue+8white+4warm бели+4 IR+4 UV
Лумен
14400lm
Зрак агол
140°
 
Зрачењето област
2~5 квадратни метри
Осветлување(1m)
6000lux±10%
Материјал
Алуминиум
Нето Тежина
2600g
Бруто Тежина
3300g
Складирање состојба
-40~85 °C
Производ големина
400mm*215mm*65mm
Пакет големина
450 мм*280mm*120mm
Пакување 600 W LED Расте Светлина *3
висат челик жица *3
приклучокот *3
Ќе примите оштетен објект?
Ве молиме верувам дека ние ќе ги провери предмети пред пратката, но ние не може да се избегне ситуација во која предметот може да биде оштетен за време на превозот.
Ние ќе го ценат, ако може да ни се јавите пред ставање негативни повратни информации.
Објектот не е оној кој што choosed?
Никој не е совршен. Понекогаш прават грешки кои може да испрати погрешна точка за вас. Ние дефинитивно ќе се промени оној вистинскиот за вас!
Ние ќе го ценат, ако може да ни се јавите пред ставање негативни повратни информации.
Пратката трае премногу долго за да се дојде?
Можете да ги пратите на вашиот парцела онлајн преку 17track. Ако логистика покажува парцела пристигне во вашата земја веќе, може да се обидете да се јавите во вашата локална пост.
Или можете да не контактирате во секое време.
Ако има било какви други проблеми на нашите производи?
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот до вашето задоволство! Ние нема да ги споделите со нашите клиенти ги загубија своите пари, ако тој/таа не може да се добие задоволни објект!
Ние ќе го ценат, ако може да ни се јавите пред ставање негативни повратни информации.


За производот

Wattage:
1pcs, 2pcs, 4pcs
Тип На Објект:
Расте Светла
Ширина:
30
Карактеристики:
целосен спектар
Должина:
20cm
Извор На Светлина:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
Е dimmable:
No
Гаранција:
3 Години
Број На Модел На:
Расте LED
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Напон:
85-265V

Слични предлози