• Одличната цена
  • Ново
OSIDEN Врвен Квалитет Ултразвучно Инјектирање Предводени од Модулот 5730 SMD 60 Лумен Предводени од Модулот Кореја Дизајн 1.5 W Предвидено од Страна на Samsung

OSIDEN Врвен Квалитет Ултразвучно Инјектирање Предводени од Модулот 5730 SMD 60 Лумен Предводени од Модулот Кореја Дизајн 1.5 W Предвидено од Страна на Samsung

 
DEN 1080.00

Износ
Во продавницата.


Заштеда на енергија longlife Безбедност
Спецификација
Реден Број
предводени од модулот Samsung Кореја чип
Напон DC12 V
Led Тип
SMD5630
Led Количина
3pc
Моќност
На 0,4 w*3led
Боја
бела
Големина
6.5 СМ L*W 1.5 CM
Употреба
Внатрешна и надворешна билборди, LED светлечки знаци, светлината кутии, светлечки логото


За производот

боја:
Бела, Црвена, Зелена, Сина, Топло Бела
Тип На Објект:
LED Модули
Карактеристики:
предводени од модулот
сертификација:
CE,CCC
Напон:
12V
Бренд Име:
OSIDEN

Слични предлози