• Одличната цена
  • Ново
Нова за Toshiba Satellite S55T-B5282 S55T-B5260 S55T-B5335 S55T-B5239 лаптоп со LCD екран шарки L & R сет

Нова за Toshiba Satellite S55T-B5282 S55T-B5260 S55T-B5335 S55T-B5239 лаптоп со LCD екран шарки L & R сет

 
DEN 696.00
DEN 661.00

Износ
Во продавницата.


Состојба : Нова
Компатибилен модел :
За Toshiba Satellite S55 T-B5282 S55 T-B5260 S55 T-B5335 S55 T-B5239 серија лаптоп
Плаќање и испорака
1.Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Ние ќе брод на светот бесплатен превозот преку c хина пост со следење на број)
3.ако ви треба изразат ве молиме контактирајте со нас.
4.ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена.
5.откако ќе ја потврдите вашата исплата,објектот ќе биде предаден во рок од 24 бизнис часа, освен сабота,недела и национални празници.
6.се проценува во 10-15business дена од доставување да пристигне САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија(за тоа ќе се земе 20-30days. бизнис денови во други земји.)
DHL5-7days
EMS7-10days
7.ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет во рамките на 30days.
Политика На Враќање
Враќа се прифатени за предмети кои пристигнуваат оштетени или за лошо.
враќање на средствата или девизните тоа, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
Повратни информации
Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да остави какви било негативни повратни информации ,ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство. Само ни даде можност за решавање на проблемот.


За производот

Тип На Објект:
LCD Шарки,LCD Шарки
Бренд Име:
LRHYINGCONG
Број На Модел На:
S55T-B5282 S55T-B5260 S55T-B5335 S55T-B5239
Компатибилен Бренд:
за hp
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Состојба:
Нови
гаранција:
90days
Одделение:
еден пар (лево и право)

Слични предлози