• Одличната цена
  • Ново
Sale1pc Силикони Лажица Изолација Мат Силикони Отпорни на Топлина Placemat Фах Лажица Подлога Пијат Стакло Увеселителен парк топла продажба Кујна Алатка

Sale1pc Силикони Лажица Изолација Мат Силикони Отпорни на Топлина Placemat Фах Лажица Подлога Пијат Стакло Увеселителен парк топла продажба Кујна Алатка

 
DEN 76.80
DEN 59.00

Износ
Во продавницата.


Опис :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Бренд Име : LNRRABC
Материјал : Силикон
Боја : Портокал/Red/Жолта/Сино/Зелено
Големина на : 19.5*10*2.8 cm
Пакет Содржи : 1 Компјутер Силикони Лажица Одмор
Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Меѓународни Купувачи* ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Превозот САД : 10 - 35days., велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена , Бразил и Русија : 30-60 дена .Други земји : 15-55 дена .Тоа може да биде подолг. Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел износ е помалку од 15$.Ако вие не може да го прими, за долго време,ве молиме обратете ми се на прво место !Ние, исто така може да обезбеди изразат испорака(3-5working во САД) (5-12working ден на другите)ако ви треба изразат брод, ве молиме контактирајте со нас ,треба да го додадете дополнителни такси превозот.(Увозните давачки, даноци на купувачот одговорност.) Повратните информации ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари, ние ќе го цениме тоа многу се Враќа, Ако предмети оштетени или во транзит, немојте да се грижите, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас,ние ќе им даде надомест на штета.ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши.купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени. Превозот на плаќање не се враќа. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. Контактирате за Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети ,ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас,однапред ви благодариме,нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота) Пекинг Време ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купи некој работи од мојата продавница.


За производот

Бренд Име:
LNRRABC
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
Лажица Почива & Тенџере Клипови
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тип:
Лажица Почива & Тенџере Клипови
6:
100007163,100007163

Слични предлози