• Одличната цена
  • Ново
Новиот Дизајн латинска Танц Облечи Жени/Девојки Tassel Ча Ча/Румба/Танго/Ballroom Облека за Танц Носат Фаза Костим за Перформанси

Новиот Дизајн латинска Танц Облечи Жени/Девојки Tassel Ча Ча/Румба/Танго/Ballroom Облека за Танц Носат Фаза Костим за Перформанси

 
DEN 2757.60
DEN 1599.00

Износ
Во продавницата.


Вклучува : фустан, не се вклучат и други
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експрес
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
ако пратката може да се ' t пристигнат на време . Ќе контакт со вас .
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Биста
Половината
Предлагам Тежина
М
78-90
62-74
45-52 kg
L
86-95
72-80
52-60 kg
XL
90-100
78-86
60-67 kg
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали


За производот

Големина:
M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Пол:
Жените
Број На Модел На:
D1274
Бренд Име:
Daxico
Сезоната:
Зима, Пролет, Лето, Есен
Важат за:
Латинска танц, ballroom танцување
За век:
Возрасни
Шема:
Полна Боја
Применливи пол:
Женски
Боја:
Црвена, Сина
Големина:
M,L,XL

Слични предлози