• Одличната цена
  • Ново
Евтини Латинска Танц Кошули За Деца Црно Бела Долг Ракав Блузи Носи Момче Училиште Студентски Дете Ballroom Копчето Палта 6080

Евтини Латинска Танц Кошули За Деца Црно Бела Долг Ракав Блузи Носи Момче Училиште Студентски Дете Ballroom Копчето Палта 6080

 
DEN 2160.00

Износ
Во продавницата.


Бренд : Танц Кралица
Големина
Модел Висина(единица : cm)
XXS
100cm
XS
110cm
S
120cm
М
130cm
L
140cm
XL
150cm
XXL
160cm
Совет : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см
"Големината mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Латински јазик
Бренд Име:
Танц Кралица
Пол:
Момчиња
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
DQ6080
Стил:
Децата Латинска Танц Блузи
Материјал:
Сатенски
активност:
Латинска / Ча ча / Румба / Самба / Танго / Бик
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот.
Вклучуваат:
1*Блузи

Слични предлози