• Одличната цена
  • Ново
SSEA Нов Лаптоп, CPU Вентилатор за IBM thinkpad X61 X60 Вентилаторот за Ладење Бесплатен Превозот

SSEA Нов Лаптоп, CPU Вентилатор за IBM thinkpad X61 X60 Вентилаторот за Ладење Бесплатен Превозот

 
DEN 314.40
DEN 299.00

Износ
Во продавницата.


Нови и не се користи, 3 месеци Гаранција
Секој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работи
Забелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате. Осигурете се дека моделот е вистинскиот ви треба. Ако се уште не се сигурни по comparation, ве молиме Контактирајте со нас.
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош
2.Ако вашиот објект нема't пристигна или не't како што е опишано и сакате да остави негативни повратни информации, контактирајте со нас на прво место. Ни даде шанса да се направат нештата право за вас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем.


За производот

Пакет:
Yes
USB Порти:
Лаптоп
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Број На Модел На:
X61 X60
Бренд Име:
SSEA
Тип:
Еден Фанови
Апликацијата Лаптоп Големина:
Лаптоп
Производи Статус:
Акции

Слични предлози