• Одличната цена
  • Ново
SSEA Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Acer Стремат V3 V3-731 V3-731G V3-771 V3-771G V3-772G DFS551205ML0T-FBC7

SSEA Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Acer Стремат V3 V3-731 V3-731G V3-771 V3-771G V3-772G DFS551205ML0T-FBC7

 
DEN 479.52
DEN 456.00

Износ
Во продавницата.


Секој CPU Вентилатор е тестиран пред превозот и 100% работи
Нови и не се користи, 3 месеци Гаранција
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако си уште не ја прими стоката во рок од 15 работни дена откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте со нас.ние би можеле да се провери тоа за вас.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош
2. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ги споделите со нас. Ние ќе се стремиме да се подобри ,ви благодариме за вашето разбирање.


За производот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
V3 V3-731 V3-731G V3-771 V3-771G V3-772G
USB Порти:
Лаптоп
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Бренд Име:
SSEA
Тип:
Еден Фанови
Апликацијата Лаптоп Големина:
Лаптоп

Слични предлози