• Одличната цена
  • Ново
15.6 торба за лаптоп 13.3 14.1 компјутер покрие 12.3 лаптоп ракав 17.3 7.9 таблета заштитни случај 10.1 За macbook air 11 LB-hot12

15.6 торба за лаптоп 13.3 14.1 компјутер покрие 12.3 лаптоп ракав 17.3 7.9 таблета заштитни случај 10.1 За macbook air 11 LB-hot12

 
DEN 591.36
DEN 301.00

Износ
Во продавницата.За производот

Големина:
12, 13, 14, 15, > 17, 7 inch, 10 inch
Стил:
Лагер Ракав
Применливи модели:
MacBook Air 11-инчен
Пол:
Унисекс
Тип:
Лаптоп Ракав
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
neoprene
Број На Модел На:
hot12
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Fasion
Пакет:
No
Бренд Име:
YioLiZy

Слични предлози