• Одличната цена
  • Ново
14 15 15.6 Инчен Солидна Бизнис Водоотпорен Најлон Трајни Лаптоп, Лаптоп Ранец Кеси Случај за Мажи Жени Работа на Училиштето Ученикот

14 15 15.6 Инчен Солидна Бизнис Водоотпорен Најлон Трајни Лаптоп, Лаптоп Ранец Кеси Случај за Мажи Жени Работа на Училиштето Ученикот

 
DEN 1339.20
DEN 1272.00

Износ
Во продавницата.


14 15 инчен Солидна Најлон Компјутер, лаптоп, лаптоп Ранец кеси случај гласник Училишниот Ранец за Мажи Жени Студент( може да се сместат 14 или 15 или 15.6 инчен лаптоп )
тежина : околу 0.9 кг
Материјал : висок квалитет 600 D Најлон
големина : 42*29*12cm
Издржлив и лесен
§ Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата.
§ Ние го цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек. Ако имате било каков проблем, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите ви се исполнат.
Продавачот Ветување
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме .
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Гаранција &Одржување :
Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции. Објекти се заменува за време на првиот месец или одржува на првата година.
***** Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.).
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
13 14 15 15.6 Инчен Чувствува Компјутер Лаптоп Солидна Лаптоп Таблета Торба Кеси ракав Гласник Рамо унисекс мажи жени со 1 случај US$ 31.70 /set
15 15.6 Инчен Најлон Компјутер Лаптоп Солидна Лаптоп Таблета Торба Кеси Случај ракав Гласник Рамо унисекс мажи жени Трајни US$ 34.80 /парче
Edifier 13 14 15 инчен Најлон секојдневен Компјутер, лаптоп, лаптоп кеси случај гласник торба Трајни Бесплатен превозот САД$ 33.90 /парче
Ј. QMEI 15 и 17 инчен лаптоп Компјутер лаптоп кеси случај гласник торба Мода ранец со Висок Квалитет Бесплатен превозот САД$ 35.00 /парче
10 14 15 17 Инчен голема големина Најлон Компјутер Лаптоп Солидна Лаптоп Таблета Торба Кеси Случај Гласник Рамо унисекс мажи жени Трајни US$ 23.40 /парче
Солидни 12 14 15 17 Инчен Најлон Компјутер, Лаптоп, Лаптоп Таблета Торба Кеси Случај Гласник Рамо унисекс мажи жени Трајни US$ 23.50 /парче
14 15 Инчен оксфорд Компјутер Лаптоп Plaid Лаптоп Таблета Торба Кеси Случај ракав Гласник Рамо унисекс мажи жени Трајни US$ 26.80 /парче
Солидна 11 12 14 15 17 инчен лаптоп Компјутер лаптоп таблета кеси случај гласник торба мажи жени US$ 21.90 /парче


За производот

Големина:
14-inch, 15.6-inch
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Стил:
Ранци
Тип:
Лаптоп Ранец
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
shjiluo15
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
BINYEAE
Применливи модели:
Macbook Pro 15-инчен

Слични предлози