• Одличната цена
  • Ново
200pcs 4inch Стрелка Пердуви Природни Знаме Турција пердув Стрелаштво Fletching Занаетчиски Стрелка Пердув Лов Лак Стрелка Додаток

200pcs 4inch Стрелка Пердуви Природни Знаме Турција пердув Стрелаштво Fletching Занаетчиски Стрелка Пердув Лов Лак Стрелка Додаток

 
DEN 5023.68
DEN 3818.00

Износ
Во продавницата.

200pcs 4inch Стрелка Пердуви Природни Знаме Турција пердув Стрелаштво Fletching Занаетчиски Стрелка Пердув Лов Лак и Стрела Додаток
Опис на производот :
Точка име : стрелаштво стрелка fletching/ стрелка пердув
Количина : 200 компјутери
Боја : како на сликата покажува
Материјал : вистински пердув
Употреба : се користи на стрелките , десно крило
Големина : 4" должина
Превозот термин :
1) Од Хонг Конг пост, Epacket, Кина Пост Воздух парцела, ИТН
2) ве Молиме, напишете ја вашата полно име и детали адреса,Поштенски Код, Телефон, Мобилен да се осигура дека вие може да ја добиете вашата парцела успешно.
3) ќе организира испорака за вас во текот на 2 работни дена откако ќе го поставите цел.
Откако пратката испрати, ние ќе ја додадете на следење на број, Можете да го најдете вашиот парцела ситуација во секое време.
4) За Некои далечна Земја, превозот време ќе подолго, ве молиме да бидете трпеливи со тоа.
5) За Бразил Обичаи, ние знаеме сите, тоа е многу строга, Па се надевам Бразил пријатели може да се разбере ако вашиот парцела задоцнување.
Плаќање :
Alipay, Paypal, Western Union, T/T Mastcard, Кредитна Картичка
Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.
Answer : ___________________________ Note :
Ние обезбеди гаранција за нашите производи
Ние одбиваме да се врати без каква било комуникација.
Чекор 1) ве Молиме да не известите кога производот не работи добро.
Чекор 2) ве Молиме да обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот.
Чекор 3) ве Молиме да се врати предметите со својот оригинален материјал за пакување.
Повратни информации и нашите услуги :
Ние ќе го организира испорака за вас, наскоро откако ќе го поставите цел.
И после тоа, ние ќе ја додадете на следење на број , а потоа можете да го проверите вашиот парцела ситуација во секое време.
Откако ќе ја добиете вашата парцела, ве молиме отворете го тоа внимателно.
Ве молиме donot даде на мали Деца, знаеш broadheads е остар, тоа ќе му наштети на Децата.
Ако ви се допаѓа,ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации .
Тоа е многу важно за нас.
Ако donot се допаѓа, или има било каков проблем во врска со вашиот парцела,, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Доверба во нас ,ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
Се надеваме дека соработуваат со чисто лице и ние ќе ви благодариме и цреша шанса да ви послужи.
Ние сме професионална снабдувач на стрелаштво производи, ве молиме контактирајте со нас слободно ако ви треба било стрелаштво предмети.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница !


За производот

Употреба:
Лов
Бренд Име:
AMEYXGS
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Број На Модел На:
стрелка пердуви
Точка име :
Стрелаштво Стрелка Пердуви
Количина:
200 компјутери природни пердуви турција
Употреба:
за стрели
Материјал:
вистински турција пердув
боја:
како на сликата покажува
Се прилагодите:
Yes

Слични предлози