• Одличната цена
  • Ново
100ml Јасно Пластика Лабораторија за хемија Агент Шише Примерок Reagent Течност за Чување Шише Дипломирал Мала Уста Сад

100ml Јасно Пластика Лабораторија за хемија Агент Шише Примерок Reagent Течност за Чување Шише Дипломирал Мала Уста Сад

 
DEN 60.96
DEN 55.00

Износ
Во продавницата.


100m L Празни Пластични Примерок Reagent Течни Складирање Шише Дипломирал Мали Устата Лабораториски Сад
Спецификација : Материјал : ЈП Пластични Боја : Бела Проѕирен Капацитет : 100m L Устата Внатрешен Дијаметар : 13mm Вкупната Големина : 96x45mm
Карактеристики : - Трајни, перат и еднократно производи од пластични маси. - Нема штетни хемикалии и многу безбедно да се користи. - Завртка запечатување, добра запечатување перформанси со заптивка, немојте да се грижите содржината ќе бидат одлевање надвор. - Се користи за многу апликации вклучуваат индустриски, лабораторија, лични и хоби. - Мали и удобен, лесно да се носат,совршен за патување.
Пакет Се Вклучени :
1 x 100m L Пластични Шишиња


За производот

Класификација:
Лабораторија Шише
Материјал:
ЈП пластика
Висина:
25mm
Бренд Име:
Mrosaa
Број На Модел На:
Лабораторија Шише
Дијаметар:
25mm

Слични предлози