• Одличната цена
  • Ново
Девојка Бонбони Количка Сладолед Продавница, Супермаркет Количка Деца Играчки Со Светлина, Музика

Девојка Бонбони Количка Сладолед Продавница, Супермаркет Количка Деца Играчки Со Светлина, Музика

 
DEN 1036.32
DEN 860.00

Износ
Во продавницата.


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Со музика светлината, за да се обезбеди децата голем визуелен ефект.
Тоа е толку уникатна и прекрасна.
Исклучителна изведба со абење отпор тркала.
Лесен и многу лесен за употреба.
Им помогне да развијат вештини за комуникација и соработка вештини за вашите деца,бебе.
Тоа е совршен за родител-дете interation, подобрување на визуелната смисла, подобрување на слухот, како и повеќе други функции.
Спецификации :
Боја : розова/жолта
Материјал : Пластика
Објектот Големина : 33*20*38cm
Пакет Големина : 27*19*21cm
Потребно : 3* АА батерија(не се вклучени)
Применливи Возраст : Бебе на возраст од 3 години и нагоре
Пакет Листата :
1 x Бонбони Количка
6 x сладолед
1 x Лажица Павлака
6 x Близалки
6 x Храна
1 x Првенство
3 x Popsicle
1 x Пијалок
6 x Монети
Белешки:
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!


За производот

Бренд Име:
OCDAY
Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
CJ-E099
Скала:
1
Класификација:
Ресторан
Тип:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Предупредување:
не се јадат

Слични предлози