• Одличната цена
  • Ново
Бања 360 & сте; ротирачки еден кујна тапа топла и ладна вода се меша тапа вертикална кујна слив тапа

Бања 360 & сте; ротирачки еден кујна тапа топла и ладна вода се меша тапа вертикална кујна слив тапа

 
DEN 653.28

Износ
Во продавницата.


тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директно


За производот

Бренд Име:
Vidric
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Една Рачка
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Број на Дупки за монтажа:
2 Дупки
Спреј Тип:
Никој
Rotatable Или Не:
Опремени
Број На Модел На:
6.10
Функција:
Thermostatic Чешми
Стил:
Класичен
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Dual Носителот Една Дупка
Ладно & Топла Вода:
No

Слични предлози