• Одличната цена
  • Ново
4PCS Мултифункционален Храна Свежа Одржување Saran Заврши Обновливи Силикони Храна Обвива Печат Покрие Водат Вакуум Покрие Кујнски Алатки

4PCS Мултифункционален Храна Свежа Одржување Saran Заврши Обновливи Силикони Храна Обвива Печат Покрие Водат Вакуум Покрие Кујнски Алатки

 
DEN 218.88
DEN 162.00

Износ
Во продавницата.


4 PCS Мултифункционален Храна Свежа Одржување Saran Заврши Обновливи Силикони Храна Обвива Печат Покрие Водат Вакуум Покрие Кујнски Алатки
Име на производ : 4 Pcs Мултифункционален Силикони Храна Свежа Одржување Saran Обвива Тежина : 65g Обвива Боја : transprent Обвива Материјал : Силикон Пакување вклучуваат : 4 X Обновливи Силикони храна обвива печат вакуум покрие капаци обвива Големини : 1 X Мали Обвива : 10*10см 2 X Медиум Обвива : 15*15cm 1 X Големи Облоги : 20*20cm Сосема нов 4 Pcs/set Мултифункционален храна свежа одржување saran заврши кујнски алатки . На брз и лесен начин да се задржи храна дегустација голема . Може да се користи во фрижидер, замрзнувач и микробранова печка. транспарентен дизајн - храна може да се види и лесно и јасно. Направени од издржлив, растеглив силикони, така што може да се водат во било која форма сакате. Се во еден мал, две средни и една голема големина и може да се користат одново и одново! Хигиенски и безбедно може да се печете со врела вода и машина за миење садови безбедно. Обновливи силикони храна обвива печат вакуум покрие капак водат.  Совети : ве Молиме имајте во предвид сите големина тежина и боја може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот. Плаќање : Превозот : 1.Поради Политика, ве молиме дај ни вашиот полно име ако сте Русија.Ви благодариме на соработката. 2.Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работни дена од денот на приемот на плаќање. 3.Доколку трансакцијата е во Хонг Конг и Кина јавен празник, ракување со времето ќе биде одложен. Ве молиме да се разбере. 4.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите. Гаранција : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел,превозот цена е мечка од двете купувачот . 3. Ние ќе рефундирање на вашите целосна исплата ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4.12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 5.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Повратни информации : Надевајќи се дека ќе може да ни даде добра повратни информации! Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој .Срдечно ве покануваме да ја напушти Позитивни Повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Ви благодариме за вашата поддршка!!


За производот

Тип:
Специјализирани Алатки
сертификација:
CIQ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Doatry
Специјализирани Алатки Тип:
Кул Алатка Површината Заштитници
Број На Модел На:
WD686-WD689
Име:
4Pcs Мултифункционален Силикони Храна Обвива
Голем една големина:
20*20cm
Материјал:
Силикони
Мали една големина:
10*10СМ
Detail2:
Храна Свежа Одржување Saran Заврши
Detail3:
кујнски алатки
Detail1:
Печат Вакуум Покрие Капак Водат
Медиум една големина:
15*15cm
Спецификација:
4pcs/set

Слични предлози