• Одличната цена
  • Ново
1PCS/МНОГУ Мало Нови DIY Коса Кукла BJD SD Русокоса Браун Природна Боја Кадрава Кукла Перики Коса 20CM

1PCS/МНОГУ Мало Нови DIY Коса Кукла BJD SD Русокоса Браун Природна Боја Кадрава Кукла Перики Коса 20CM

 
DEN 172.32
DEN 157.00

Износ
Во продавницата.


Совети Пред Цел 1.Поради Светлина Или Други Причини, Ќе Има Некои Празнини Помеѓу Реалниот Производи И Сликите, Ако Сте Перфекционист, ве Молиме да се Разгледа Сериозно Пред Цел. 3.Ве Молиме Да Се Потсети Да Го Продолжи Времето За Испорака Ако Не Пристигнат На Време . 4.Please Contact Нас Пред Отворањето Спор Или Негативни Повратни Информации. Производ Детали 1 PCS Мало Големина : 20*100cm


За производот

боја:
Боја 1, Боја 2, Боја 3, Боја 4, Боја 5, Боја Од 6, Боја, 7, Боја 8, Боја 9, 10 Боја, Боја 11, Боја 12
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Број На Модел На:
Синтетичка Коса За Кукла
Бренд Име:
YOQILO
BJD/SD Атрибут:
Перика
Mfg Серија Број:
Моден
Димензии:
20*100CM
Предупредување:
No
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Материјал:
Синтетички Влакна Високи-температура на Жица
Форма:
1/3 1/4 1/6 1/8 1/12
Производот:
Кадрава Кукла Коса
Стил:
синтетички кукла коса
дизајн:
bjd перика коса

Слични предлози