• Одличната цена
  • Ново
Новиот Мини Мали Раѓа Бебе Кукла е Додатоци Кукли Облека Додаток Bassinets Ќебе Перница во Собата За 25-28 cm Кукли

Новиот Мини Мали Раѓа Бебе Кукла е Додатоци Кукли Облека Додаток Bassinets Ќебе Перница во Собата За 25-28 cm Кукли

 
DEN 1007.52
DEN 907.00

Износ
Во продавницата.


Новиот Мини Мали Раѓа Бебе Кукла е Додатоци Кукли Облека Додаток Bassinets Ќебе Перница во Собата За 25-28 cm Кукли
Поставена : а bassinets + ќебе + перница


За производот

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Материјал:
Винил
Форма:
1/3
Број На Модел На:
nj17061011
Mfg Серија Број:
Моден
Предупредување:
NO
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Димензии:
NO
Тип:
Додатоци

Слични предлози