• Одличната цена
  • Ново
20pairs Стакло Око Чипови за Blythe кукла Стакло Eyechips Транспарентен Учениците 14mm DIY Печ Учениците Blyth Очи Кукла Додатоци

20pairs Стакло Око Чипови за Blythe кукла Стакло Eyechips Транспарентен Учениците 14mm DIY Печ Учениците Blyth Очи Кукла Додатоци

 
DEN 512.64
DEN 384.00

Износ
Во продавницата.


20pairs Стакло Око Чипови за Blythe кукла Стакло Eyechips Транспарентен Учениците 14mm DIY Печ Учениците Blyth Очи Кукла Додатоци
Погодни за : за 1/6 blythe кукли, НЕ за ледените.
Големина : за 14mm
Стакло учениците се повеќе мазна и повеќе заоблени рабови.


За производот

боја:
20 пара транспарентен
Бренд Име:
Apatsuki
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
eyechip за blythe кукла
Пол:
Девојки
Димензии:
слободни
Предупредување:
no
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Облекување Одржување
Форма:
1/6
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Материјал:
Стакло

Слични предлози