• Одличната цена
  • Ново
Полиестер Гитара Играч Миленичиња Облека Зима И Топло, Гитарист Мачка Куче Грб Костим Облека Божиќ Партија Cosplay Фенси Облека

Полиестер Гитара Играч Миленичиња Облека Зима И Топло, Гитарист Мачка Куче Грб Костим Облека Божиќ Партија Cosplay Фенси Облека

 
DEN 854.88
DEN 513.00

Износ
Во продавницата.

ИНФОРМАЦИИ
Смешни Полиестер Миленичиња Облека Зима Гитара Играч Cosplay Куче Грб Костим Божиќ Партија Облекување Гитарист Куче, Мачка Облека
Специфики :
Тип : Кучиња
Материјал : Полиестер
Гитара : Пластика
Погоден за : Кучиња, Мачки, домашно Милениче
Големина : M,L,XL
Стил : Гитара Играч Одговараат/ Гитара Играч Одговараат + Перика
2 Избор за вас :
Опција 1 :
Пакет : 1 x Гитара Играч Одговараат на
Опција 2 :
Пакет : 1 x Гитара Играч Одговараат, 1 x Перика
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме бидете сигурни да се измери вашето куче за точни големината пред купување за да се обезбеди совршено се вклопуваат.
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.ве молиме прифатете го 1-3cm грешка.
0704181 СЛИКИ
ПРЕВОЗОТ
. Повеќето наредби ќе испрати во 2-3 Дена по исплата потврди.(Се очекува Празник и за Викенд ).Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви.
.Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail да брод предмети да се wordwilde.
. Начинот на кој се испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,кој нема да ја покаже било ажурирање на информации.се надеваме дека може да се разбере и да не се отвори било која спорови за не е достапно за Следење на Информации во рамките на ограничување на времето .Се надевам дека ќе може да се свесни за ова пред да се одржи редот .Се извинуваме за непријатностите тоа може да носи до вас .ВИ БЛАГОДАРИМЕ И СЕ ОДНЕСУВА. За Home Store
.
. Home Store е Злато и Професионални Насловна & Градина Снабдувачот во Aliexpress, регистриран и во Хонг Конг и Шенжен. Имаме сопствена фабрика да се направи на сите производи. Нашите главни производи се Насловна & Градинарски Производи , како што Кујна,Трпезариска & бар , Празнична & Партија Supplies Pet Производи, Домашен Текстил, Дома Decors, Голф стоки, Косата и Орална нега производи, Накит, Чевли и така натаму . Ние се обезбеди во светот трговија на големо и пад брод услуга за секој корисник во светот.
УСЛУГА
Совети : Ако треба прогласи ПРАВИЛНО ВРЕДНОСТ или да промените ИМЕ на ПРОИЗВОД да се направи царинење стане повеќе пригоден ,ве Молиме контактирајте со нас слободно пред испраќаат . НАПЛАТА
Ве молиме Имајте во предвид : Ако треба прогласи ПРАВИЛНО ВРЕДНОСТ или да промените ИМЕ на ПРОИЗВОД да се направи царинење стане повеќе пригоден ,ве Молиме контактирајте со нас слободно пред испраќаат . ПОВРАТНИ информации


За производот

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
TAILUP
Шема:
Шарени
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Сите Сезони
Тип:
Кучиња
Име на производ:
Гитара Играч Куче Облека
боја:
како слик
Големина:
M,L,XL
Гитара:
Пластични
Погоден за:
Кучиња, Мачки, Домашно Милениче
Функција:
Куче Фенси Облека
feature1:
облека за куче
feature2:
зимска облека за кучиња
Feature4:
куче носии
Потеклото на место:
Кина

Слични предлози