• Одличната цена
  • Ново
Bling Кристал Меки Зајакот Крзно Случај Зимска Мека Кристал Случај Bling Кристал Крзно Школка за SamsungS5 S6E+ S7E S8 S9 ПЛУС N4 N5 N8

Bling Кристал Меки Зајакот Крзно Случај Зимска Мека Кристал Случај Bling Кристал Крзно Школка за SamsungS5 S6E+ S7E S8 S9 ПЛУС N4 N5 N8

 
DEN 575.52
DEN 345.00

Износ
Во продавницата.За производот

Материјал:
за samsung s5, за samsung s6, за samsung s6 работ, за samsung s6e плус, за samsung s7, за samsung s7 работ, за samsung s8, за samsung s8 плус, за samsung note4, за samsung note5, за samsung note8, за samsung s9, за samsung s9PLUS
Пакет:
Случај & Рака
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9 Плус,Галакси S9,Галакси S6,Галакси S6 работ,Галакси S7 Работ,Галакси S7,Галакси S8,Галакси S5,Галакси S8 Плус,Галакси S6 работ плус,Galaxy Note 8,Забелешка 5,Galaxy Note4
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
LaMaDiaa
Големина:
for samsung s8 plus
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
кристал случај
Карактеристики:
Мека Случај
дизајн:
Jewelled

Слични предлози