• Одличната цена
  • Ново
Секси Гаќи женска долна облека Чипка Голема Големина Женски Гаќи Лесна Дише Intimates L XL Розова Црвено Кратко 3pcs/многу

Секси Гаќи женска долна облека Чипка Голема Големина Женски Гаќи Лесна Дише Intimates L XL Розова Црвено Кратко 3pcs/многу

 
DEN 431.52
DEN 388.00

Износ
Во продавницата.


Големина L за половината 23.6' '~27.6' '
Големина XL за половината 27.6"~32.8"
Ве молиме имајте на ум тоа е Азија големина. Значи, ако не сте Азија Пријатели,ве молиме изберете 1-2 големина поголема од нормалната големина како Азиските големина е помала од твое.Ви благодариме за вашето внимание и соработка.
Ако сакате Факултативна боја ве молиме оставете порака или ние ќе испратиме боја rendom
Спакуван Вклучува : 3 Pcs/многу


За производот

Големина:
L, XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Пораст Тип:
Висок Пораст
Шаблон Тип:
Крпеница
Материјал Состав:
95%Viscose,5%Spandex
Декорација:
Чипка
Материјал:
Spandex,Viscose
Бренд Име:
CeeDeek
Сексуално Сугестивна:
No
Гаќи Тип:
Кратко
Број На Модел На:
CD115
Непристојни Слика:
No

Слични предлози