• Одличната цена
  • Ново
Гумена Рака Костец Handlebar за Јамаха PW80 PY80 ФОТОНАПОНСКИ PY 80 PEEWEE Нечистотија Јама Планински Велосипед Мотокрос Мото Додатоци #

Гумена Рака Костец Handlebar за Јамаха PW80 PY80 ФОТОНАПОНСКИ PY 80 PEEWEE Нечистотија Јама Планински Велосипед Мотокрос Мото Додатоци

 
DEN 359.52
DEN 255.00

Износ
Во продавницата.


Гумена Рака Костец Handlebar за Јамаха PW80 PY80 ФОТОНАПОНСКИ PY 80 PEEWEE Нечистотија Јама Планински Велосипед Мотокрос Мото Додатоци #
1) Состојба : 100% Сосема Нов
2) Предмет : Рака Костец
3) Одговара за Јамаха PW80 ФОТОНАПОНСКИ 80
за Хонда CRF50 F 2015
за Хонда CRF450 X 2005 - 2012 (2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012)
за Хонда CRF450 R 2002 - 2014 (2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014)
за Хонда CRF250 X 2004 - 2013 (2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013)
за Хонда CRF250 R 2004 - 2013 (2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013)
за Хонда CRF230 M 2009
за Хонда CRF230 L 2008 2009
за Хонда CRF230 F 2003 - 2014 (2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014)
за Хонда CRF150 RB 2007 - 2014 (2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014)
за Хонда CRF150 R 2007 - 2014 ( 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014)
за Хонда CRF150 F 2003 - 2014 (2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014)
за Хонда CRF100 F 2004 - 2013 (2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013)
за Хонда CR85 RB 2003 - 2008 ( 2003 2004 2005 2006 2007 2008)
за Хонда CR85 R 2003 - 2008 (2003 2004 2005 2006 2007 2008)
за Хонда CR80 RB 1996 - 2002 (1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002)
за Хонда CR80 R 1980 - 2002 (1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000
2001 2002)
за Хонда CR500 R 1984 - 2001 (1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001)
за Хонда CR480 R 1982 1983
за Хонда CR450 R 1981
за Хонда CR250 R 1978 - 2008 (1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998
1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008)
за Хонда CR250 1997
за Хонда CR125 R 1990
4) Боја : Како на Сликата Шоу
5) Пакетот Вклучува : 2 парчиња * Рака Костец
6) Количина : 2 парчиња/Пар
7) Забелешка : ве Молиме двојно проверете на сликата пред да нарачки, и ако имате било какви прашања, pls контактирајте со нас, ви благодарам многу!!!
1. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас.
2. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.
3. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Во Светот Превозот.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
4. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона.
1. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.


За производот

Тип На Објект:
Костец
Објектот Висина:
3cm
Објектот Должина:
12cm
Материјал Тип:
Пластика гума
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Објектот Ширина:
3cm
Име На Модел:
TSX-TG025
Објектот Тежина:
0.15kg
Бренд Име:
FLYPIG
Состојба:
Нови
Регионот на Производство:
Кина
Делови Тип:
Рака Костец
квалитет:
ААА+

Слични предлози