• Одличната цена
  • Ново
LNRRABC 1 Set/14 компјутери Жените Популарни Црна Коса Barrette Hairpin Боби Иглички UpdoTool Коса Додатоци barrette cheveux

LNRRABC 1 Set/14 компјутери Жените Популарни Црна Коса Barrette Hairpin Боби Иглички UpdoTool Коса Додатоци barrette cheveux

 
DEN 39.36
DEN 34.00

Износ
Во продавницата.


Опис
Објектот тип на коса клипови за девојки
Материјал Легура Количина 1 Set/14 парче Боја црна Род жени,жени,жени,девојка
Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам Преку Кредитна Картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, Банкарски Трансфери. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие задолжен се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Превозот : САД : 10-35 дена,велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена, Бразил и Русија : 30-60 дена.Други земји : 15-55 дена.Тоа може да биде подолг. Ако вашата нарачка вредност е повеќе од $150,ние може да обезбеди брза испорака и бесплатен превозот цена,можете да го нарачате и нека се прилагоди цена за вас,но ако ви се исполнат на даночни проблеми,треба да се реши од себе,се надевам, ќе може да се разбере. Повратните информации ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари, ние ќе го цениме тоа многу се Враќа, Ако предмети оштетени или во транзит, немојте да се грижите, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас,ние ќе им даде надомест на штета.ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши.купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени. Превозот на плаќање не се враќа. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. Контактирате за Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети ,ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас,однапред ви благодариме.


За производот

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Ацетат
Бренд Име:
LNRRABC
Број На Модел На:
Коса Додатоци
Шаблон Тип:
Геометриски
Тип:
Barrettes

Слични предлози