• Одличната цена
  • Ново
25pcs/торба 2018 Нова Мода Дете Бебе Деца конска опашка на Носителите на Коса Додатоци За Девојка Headwear Гума Коса Бендот се Врзуваат за Џвакање

25pcs/торба 2018 Нова Мода Дете Бебе Деца конска опашка на Носителите на Коса Додатоци За Девојка Headwear Гума Коса Бендот се Врзуваат за Џвакање

 
DEN 37.44

Износ
Во продавницата.

Материјал : Пластични + гумени бендот(мешавина боја); Тежина : 20g/торба;
25pcs/1lot
Внимание ве молиме предмети се добро спакувани со кеса,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Бесплатен превозот Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail,не EMS,треба околу 15-30 дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ). Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рок од 1-3 дена за вашата нарачка. (Во рамките на 7days) Плаќање 1.Aliexpress треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно 2.На враќање назад, вашата сметка ќе треба 3-7 дена
Враќање&Размена политика на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако производот не е како discribed или погрешна големина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки Повратни информации политика, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. нашето задоволство, нашите извршување!


За производот

Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Polyethersulfone
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Новина
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
Cheshanf
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
Детето Бебе
Тип:
еластична венчиња
Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден

Слични предлози