• Одличната цена
  • Ново
LNRRABC Мода Симпатична Девојки корејски Лента Шарени Сфера Шноли Еластична Коса бенд Коса Додатоци Headwear Tiaras Бутик

LNRRABC Мода Симпатична Девојки корејски Лента Шарени Сфера Шноли Еластична Коса бенд Коса Додатоци Headwear Tiaras Бутик

 
DEN 33.60

Износ
Во продавницата.


Опис
Бренд : Нова
Стил : Симпатична Материјал : Ткаенина Тип : Коса Клип,Косата Бенд Клип Големина : 3.2*0.8 cm Гумени Бендот Димензии : 8cm(Истегнување) Боја : како на сликата купувачот се покаже
Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам Преку Кредитна Картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, Банкарски Трансфери. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие задолжен се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Превозот : САД : 10-35 дена,велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена, Бразил и Русија : 30-60 дена.Други земји : 15-55 дена.Тоа може да биде подолг. Ако вашата нарачка вредност е повеќе од $150,ние може да обезбеди брза испорака и бесплатен превозот цена,можете да го нарачате и нека се прилагоди цена за вас,но ако ви се исполнат на даночни проблеми,треба да се реши од себе,се надевам, ќе може да се разбере. Повратните информации ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари, ние ќе го цениме тоа многу се Враќа, Ако предмети оштетени или во транзит, немојте да се грижите, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас,ние ќе им даде надомест на штета.ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши.купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени. Превозот на плаќање не се враќа. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. Контактирате за Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети ,ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас,однапред ви благодариме.


За производот

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Еластична бенд Коса
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Шноли
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал:
Полиестер

Слични предлози