• Одличната цена
  • Ново
Многу 5Pcs 5.5 cm Шарени Коса, Накит Headbands Телефонска Линија на Косата Јаже Жените Опаѓањето на Бендот Додаток

Многу 5Pcs 5.5 cm Шарени Коса, Накит Headbands Телефонска Линија на Косата Јаже Жените Опаѓањето на Бендот Додаток

 
DEN 120.00
DEN 96.00

Износ
Во продавницата.


Големина : надворешниот кол. е 5.5 cm
Боја : шарени
Тежина : околу 6g/pc


За производот

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
НЕ
Материјал:
Пластични
Тип:
еластична венчиња

Слични предлози