• Одличната цена
  • Ново
Нова Слатка Organza Цвеќиња Hairband Свадба Партија Еластичен Headband Деца Headwrap Трговија На Големо Малку Девојки Коса Додатоци Подароци

Нова Слатка Organza Цвеќиња Hairband Свадба Партија Еластичен Headband Деца Headwrap Трговија На Големо Малку Девојки Коса Додатоци Подароци

 
DEN 786.72
DEN 724.00

Износ
Во продавницата.

Слатка Бебе Девојки Цвет Headband Еластичен Чипка Headwrap за бебе девојки,години,новороденче,бебе
Совршен за свадба,proms,партии,одмор,фестивал,фотографии,подароци за неа
Големина : цвет кол за 7cm ,чипка околу 2,5 см широк
Пакување : 12pcs по opp вреќа,а потоа се ставаат во меур пакет или кутија/картон
1.Нашите цени не вклучуваат какви било даноци,ДДВ или други трошоци направени во клиенти земји
2.Плаќање треба да се finsihed во времето,или цел ќе бидат затворени од страна на системот
3.Пакетот е само превезува по исплата потврди
4.Бесплатен превозот во повеќето земји преку Кина Пост Воздух Mail или e Packet.
Бесплатни ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА за под
5. Подолу се Проценува Време на Испорака, ако за вашиот референца. Понекогаш,превозот времето е подолго
од стандардните поради строгите клиент инспекција и временските услови. Ве молиме да бидете трпеливи,ќе биде прифатена,
1.Ако предмети оштетени за време на транзит,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање пакет
Ние ќе го препрати или враќање на оштетени дел за вас
2.Било која причина не сте задоволни со стварта,да ја прифатиме враќа и exchanes во 7days откако ќе го примите пакетот.
И што треба да се плати за враќање и вториот превозот
3.За било какви прашања,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа во работни денови и 36 часа за време на викендите


За производот

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
WHB76804
Бренд Име:
Yibooer
Тип:
Hairbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Материјал:
Метал
Тип:
Бебе девојки headwrap
Стил:
Симпатична,Едноставно,Бутик
Пола:
Бебе Девојки
Прилики:
Секојдневниот уморен,Принцеза,Свадба,Роденден,Фотографии,Подароци
Сезони:
пролет,лето,есен,зима
испорака:
3 дена по плаќање

Слични предлози