• Одличната цена
  • Ново
Жените Девојки Грал Симпатична Мачка Уши Headband Косата на Главата Бенд Headdress Партија Подароци

Жените Девојки Грал Симпатична Мачка Уши Headband Косата на Главата Бенд Headdress Партија Подароци

 
DEN 49.92
DEN 45.00

Износ
Во продавницата.


100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Мачка уши дизајн, прекрасна и модерен. Карактеристики висок квалитет на ткаенина и корејски стил . Добар косата додаток за да ви помогне да миење на лицето или да ти биде поубаво. Headband само,други додатоци демо на сликата не е вклучен!
Спецификација : Тип : Headband Пол : Жените Тема : Убавина Материјал : Ткаенина Стил : Мода, Симпатична Повод : Забава, Одмор, Секојдневниот Живот Карактеристики : Мачка Ушите, на Косата Додаток, корејски Стил, се Мијат Лице Помошник Обемот : 46cm/18.11" (Прибл.) (Еластични) Дијаметар : 15cm/5.91" (Прибл.) Боја : Црна, Сива Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Headband (без мало пакет)


За производот

Тип На Објект:
Headwear
Број На Модел На:
2S34374
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Ткаенини
Обемот:
46cm/18.11 (Прибл.) (Еластични)
Дијаметар:
15cm/5.91 (Прибл.)

Слични предлози