• Одличната цена
  • Ново
Повеќе бои Жените Фенси имитација sinamay Fascinator Капи слонова коска bowknot булчински Свадба Капи и црвена Коктел Fascinator база

Повеќе бои Жените Фенси имитација sinamay Fascinator Капи слонова коска bowknot булчински Свадба Капи и црвена Коктел Fascinator база

 
DEN 671.52
DEN 638.00

Износ
Во продавницата.


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Повеќе бои Жените Фенси имитација sinamay Fascinator Капи слонова коска bowknot булчински Свадба Капи и црвена Коктел Fascinator база ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас Достапни боја : бела,беж,сива,црна,розова,црвена,marron, топла розова,жолта,лаванда,праска,емералд зелена,тиркизна,светло сино,сино море,кралска сина. големина : Прибл 16cm


За производот

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Пердув,Полиестер
Стил:
Новина
Тип:
Шноли
Број На Модел На:
SYF209
Големина:
Approx 16cm
боја:
16 бои
Употреба:
Партија,свадба,црква,саем,Коктел, по Повод Настанот,Трка
Стил:
hairclips

Слични предлози