• Одличната цена
  • Ново
Calliopsis цвет венец булчински жените headdress флорални прилагодливи garlands невестата свадбена фотографија занает венец headdress

Calliopsis цвет венец булчински жените headdress флорални прилагодливи garlands невестата свадбена фотографија занает венец headdress

 
DEN 505.44
DEN 379.00

Износ
Во продавницата.


Име : цвет венец
Occation : свадба, партија
Материјал : цвет
Бои : како слика се прикажани
Испорака : 1 lot = 1 компјутер


За производот

Големина:
adjustable
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Ацетат,Пердув,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
HB089-25
Извор категорија:
Облека & Додатоци
Производот Категорија:
облека додатоци
Тип На Производ:
Headwear
Тип:
Hairbands
Производ Возраст Класификација:
Возрасни и деца
Пол:
жените & девојки
Craftwork:
рачно изработени цветни коса гарланд
Е Прилагодена:
Кориснички прифатени/yes
Материјал:
цветни headpieces
Стил:
Круна Haolo Tiaras

Слични предлози