• Одличната цена
  • Ново
2017 Нов Бесплатен Превозот Жени, Девојки Headbands Мода Цртан Филм Стил Главата Бендови Популарни Коса Додатоци За Коса Turban

2017 Нов Бесплатен Превозот Жени, Девојки Headbands Мода Цртан Филм Стил Главата Бендови Популарни Коса Додатоци За Коса Turban

 
DEN 349.92
DEN 329.00

Износ
Во продавницата.


2017 Нов Бесплатен Превозот Жени, Девојки Headbands Мода Цртан Филм Стил Главата Бендови Популарни Коса Додатоци За Коса Turban
pompom топка големина : за кол.8cm
Љубезно Ве Молиме Да Напомена :
1.Јас f постојат неколку различни бои на објектот,ве Молиме да ни кажете каква боја ти
сакате. Ако не,ние ќе ги испрати со микс од бои случајно.Ако вашиот chosse некои предмети, без да се во нашата продавница ,ние ќе контакт со вас и да го замени со други предмети .
2.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Внимание ве молиме :
Од Русија пост нова политика за Полно Име, ве молиме секој купувач да понудат на своите Полно Име пред да се плати во вашата платежна адреса. Ние не нудиме дополнителни порака за полно име откако ќе поставите цел. Ви благодариме за вашиот одлична соработка!
Ве молиме да ни остават порака на цел листа за вашето дополнително барање за објекти, превозот или вредноста на фактурата, итн, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат.
Бојата разликата е тешко да се избегне во интернет продажбата. Општо земено, ние ќе се приспособат на бои како што е иста како и на објекти,но може да биде малку боја разлика според различни светлина,различни монитор. Значи, ако почитувани вие не може да го прифати ова многу мала разлика, да бидат претпазливи пред да изработка на наредби.
Испорака :
Ние обично брод објект во рок од 1-5 дена по плаќање е 24 часа потврда.
Ве молиме имајте предвид дека превозот цена (ќе се плаќа кога ќе го поставите цел) не вклучувајќи и дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака, купувачот е одговорен за тоа.
Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Се враќа :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да се реши било какви прашања или сомнежи и да се обезбеди најдобра услуга за вас.
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад!


За производот

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Број На Модел На:
nn693
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Faux Крзно,Кашмир,Spandex,Полиестер
Бренд Име:
Hongmao
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип:
Headbands

Слични предлози