• Одличната цена
  • Ново
Невестата Headband Цвет Boho Жените Дама Девојка Флорални Фестивал Свадба Гарланд Челото, Косата На Главата Бенд

Невестата Headband Цвет Boho Жените Дама Девојка Флорални Фестивал Свадба Гарланд Челото, Косата На Главата Бенд

 
DEN 304.32
DEN 216.00

Износ
Во продавницата.


Невестата Headband Цвет 8 Бои Boho Дама Девојка Флорални Цвет Фестивал Свадба Гарланд Челото, Косата Bridemaid Главата Бенд
Материјал : Сатен, хартија за цвеќе прикачени
Боја : Како на сликата Шоу
Големина : Прибл 19cm (7.48 инчи) Бенд Дијаметар
Производот Количина : 8pcs
Производот Picture Show :
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
Слични Производи :


За производот

Бренд Име:
SANWOOD
Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Тип:
Tiaras
Материјал:
Viscose
Број На Модел На:
NO

Слични предлози