• Одличната цена
  • Ново
10Pcs Девојки Црна Еластична Коса Врски Бенд Јаже конска опашка Носителот Нараквици Scrunchie 7FR4 9BF5

10Pcs Девојки Црна Еластична Коса Врски Бенд Јаже конска опашка Носителот Нараквици Scrunchie 7FR4 9BF5

 
DEN 44.16
DEN 31.00

Износ
Во продавницата.


Црна еластична јаже, златна легура, овие венчиња се мора да се има коса додатоци за секоја девојка.
Тип : Губење На Бендот Јаже
Пол : Девојка, Жените
Материјал : Крпа & Гума & Легура
Главната Боја : Црно-Златен
Карактеристики : Добро Еластична, Златна Легура Тока
Белешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Пакетот Вклучува :
10 Pcs Коса Бенд Јажиња


За производот

Бренд Име:
SANWOOD
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Тип:
Hairbands
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
12306
Тип На Објект:
Headwear

Слични предлози