• Одличната цена
  • Ново
Високо Препорачуваме Бебе Девојка Headband Зајакот Уво Деца Headdress Дете Студент Hairband Еластична 5BY8 7FQ7 9BM2

Високо Препорачуваме Бебе Девојка Headband Зајакот Уво Деца Headdress Дете Студент Hairband Еластична 5BY8 7FQ7 9BM2

 
DEN 45.12
DEN 32.00

Износ
Во продавницата.

Карактеристики :
·Направени од еластична ткаенина, погоден за деца и млади девојки, многу практични.
·Содржаен дизајн, едноставен kontted на главата, како и на зајакот уво, доста симпатична.
·Прекрасен подарок за деца.
Тип : Headband
Пол : Девојка
Материјал : Еластична Ткаенина
Дизајн : Едноставен Јазол, Зајакот Уво
Стил : Симпатична, Мода
Големина : Една Големина (За Повеќе Од 3 месеци)
Погоден за : Бебе Девојка, Бебе, Дете, Ученик, Студент, Млада Девојка
Повод : Бебе Туш, Партија, Лето Плажа, Роденденски Подарок, Секојдневниот Живот
Периметар : 36cm/14.17" (Прибл.) (Широк)
Ширина : 7cm/2.76" (Прибл.)
Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Пакетот Вклучува :
1 x Headband


За производот

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цртан филм
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Headbands
Стил:
Новина
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
11210
Бренд Име:
SANWOOD

Слични предлози