• Одличната цена
  • Ново
Симпатична Дете Бисер Headband Headwear Шапка Додатоци се Зголеми Лак Чипка Hairband Цвет Headdress 1G41 7FA8

Симпатична Дете Бисер Headband Headwear Шапка Додатоци се Зголеми Лак Чипка Hairband Цвет Headdress 1G41 7FA8

 
DEN 53.28
DEN 38.00

Износ
Во продавницата.

Бебе Девојка Дете Дете Бисер Headband Се Зголеми Лак Чипка Hairband Цвет Headdress
Materal : Чипка Боја : Бела / Розова Големина : Раководител дебелина стан. 40cm/15.7"(еластични) Други големини pls се однесува на следната слика Пакет се вклучени : 1pcs Бебе Headband Карактеристики Сосема Нов и висок квалитет. Убава, Мека, што вашите деца се погледне повеќе убави. Погоден за бебе на возраст од 3 месеци до 3 години. Напомена : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.


За производот

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Новина
Пол:
Девојки
Тип:
Headbands
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
n
Бренд Име:
SANWOOD

Слични предлози