• Одличната цена
  • Ново
Boho Дама Девојка Флорални Цвет Фестивал Свадба Гарланд Челото, Косата, Главата на Бендот, headbands Hairwear 5BSX 7ELN 9BQP

Boho Дама Девојка Флорални Цвет Фестивал Свадба Гарланд Челото, Косата, Главата на Бендот, headbands Hairwear 5BSX 7ELN 9BQP

 
DEN 51.36
DEN 36.00

Износ
Во продавницата.

Boho Дама Девојка Флорални Цвет Фестивал Свадба Гарланд Челото, Косата, Главата на Бендот, headbands Hairwear
Материјал : Сатен, хартија за цвеќе прикачени
Боја : Како на сликата Шоу
Големина : Прибл 19cm 7.48 инчен Бенд Дијаметар
Количина : 1pc


За производот

Бренд Име:
SANWOOD
Пол:
Жените
Материјал:
Viscose
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Тип:
Tiaras
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
6829
Тип На Објект:
Headwear

Слични предлози