• Одличната цена
  • Ново
Жените 4Pcs Коса Пресврт Стил Клип Стап Кифла Создателот Плетенка Алатка Коса Додатоци 6YHU 7F7N

Жените 4Pcs Коса Пресврт Стил Клип Стап Кифла Создателот Плетенка Алатка Коса Додатоци 6YHU 7F7N

 
DEN 36.00
DEN 25.00

Износ
Во продавницата.

Спецификации :
Моден 4pcs коса стил алатка фризура производител модел се повлече клип направи пресврт чешел.
Одлично за работа, забава, настан или домашна употреба.
Лесно да се направи нова фризура во секунди.
Тип : Коса Стил Алатка
Пол : Жените
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Количина : 1 Сет(4 Pcs)
Чешел Големина : 21cm x 2.5 cm/8.27" x 0.98" (Прибл.)
Големи се Повлече за Коса Игла Должина : 18cm x 4cm/7.09" x 1.57" (Прибл.)
Мала Игла, Влечење за Коса Должина : 13.5 cm x 2.5 cm/5.3" x 0.98" (Прибл.)
Двојно Кука Плоча Коса Должина : 20.5 cm x 3.5 cm/8.07" x 1.38" (Прибл.)
Забелешки :
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
2. Спореди детали големини со твое, ве молиме оставете мала разлика поради прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x 4 Парчиња Коса Стил Алатка


За производот

Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Тип:
Hairbands
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
12154
Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
SANWOOD

Слични предлози