• Одличната цена
  • Ново
Магијата Косата Пресврт Стил Пунџа Шноли Hairdisk Meatball Главата Гума Клип Коса Додатоци За Жените Косата Плетење Алатка

Магијата Косата Пресврт Стил Пунџа Шноли Hairdisk Meatball Главата Гума Клип Коса Додатоци За Жените Косата Плетење Алатка

 
DEN 53.28
DEN 37.00

Износ
Во продавницата.


Магијата Косата Пресврт Стил Пунџа Шноли Hairdisk Meatball Главата Гума Клип Коса Додатоци За Жените Косата Плетење Алатка 1.Име : Коса Крофна 2.Материјали : Најлон 3.Големина : 24cm 4.Боја : Црна 5.Пакување : Polybag Боја : Црна Како да се користи ? step1-Ако косата се состои различни слој на должина, ние ви препорачуваме да се обезбеди вашите конска опашка со гумени бендот на друг начин да го игнорира овој чекор step2-се Повлече за коса преку постоечкиот јаз на душо curler и притиснете на интервали за понатаму да се сфати step3-Лифт двата краја на душо curler нагоре до крајот на косата чекор 4-Држете двата краја на душо curler и се тркалаат надолу спонтано step5-Прилагоди на вашиот соодветни стегање како што сакате и се наведнуваат и завршува во кружна форма step6-Нежно за да се префрлате косата наназад за да се покрие изложени душо curler step7-Кога душо curler конечно е скриен. Прекрасна пунџа е лесно да заврши во secondss време на Испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.
Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола,ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.
Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се реши овој проблем.
Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
кога ќе ја доби на parcle ,Ако имате било какви загриженост, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние би сакале да направиме се што можеме да направиме за да ви помогнеме.
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение.
Боја информации :
1. Ние работиме многу напорно за да се обезбеди најдобри застапеност на стил и боја на производот преку нашите фотографии и описи.
2. Како на Купувачот тоа е вашиот одговорност е да се прочита и разбере боја опис, како што е бојата на објектот ќе се купување. Ако не сте сигурни, ве молиме e-mail за појаснување.
3. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
4. Ве молиме изберете вашиот производ внимателно и побара сите прашања пред наддавање. Сакаме прашања, па прашај си!
Превозот Термини :
1. Објектот ќе биде предаден од страна на Воздух Пошта преку Кина Пост Воздух Mail заводот во рок од 1 дена по приемот расчисти исплата.
2. Тоа трае околу 20-35days. Други земји 25-50days.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
4.Некаде Воздухопловната може да пропушти некои postages, ние ќе рефундирање на цената на објектот со исклучок на превозот надомест кога не можете да добиете на вашиот објект.
5. Ние добредојдовте во светот на купувачи.
6.Превозот до : во Светот.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот Оценка,
Ние ќе го прават истото за вас. ако имате anyproblem или не се задоволни со нашите производи и услуги,
ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ви благодариме!
Уживаат во шопинг тука!


За производот

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
efero
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Други
Тип:
Hairgrips
Материјал:
Други

Слични предлози