• Одличната цена
  • Ново
Нови Лето Стил Многу Модели Овошје Парче Коса Додатоци За Деца Жените Еластична Венчиња Конска Опашка Носителот На Непцата Headwear

Нови Лето Стил Многу Модели Овошје Парче Коса Додатоци За Деца Жените Еластична Венчиња Конска Опашка Носителот На Непцата Headwear

 
DEN 26.88
DEN 23.00

Износ
Во продавницата.


Напомена :
ќе има една мала дупка во некое овошје парче, нејзините користи за обликување на парче, па воопшто не грижете се, тоа не е дефект
нема пластичен послужавник зад Киви .Omelette и Праска, тоа не имаат влијание во употреба.
Големина е околу : 5 cm
Клиенти Помош Центар : http : //www.aliexpress.com/help/home.html
Политика За Испорака
- Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPS-от,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USD
Превозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценувате

дена 0-15 16-30 31-45 >45
Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%
Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%
Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%
Бизнис Превозот Метод 98% 2%

* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.
* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$. други земји се со бесплатен превозот неограничен.


За производот

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Lycra,Најлон,Полиестер,
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
SinoShun
Тип:
еластична венчиња
Број На Модел На:
ts0101
цена:
Трговија на големо
Пад на превозот:
Поддршка

Слични предлози