• Одличната цена
  • Ново
20 компјутери Рака Прилагодите grosgrain Лента за Коса Лакови СО Клип, Бутик Hairbows Коса AccessoriseAS

20 компјутери Рака Прилагодите grosgrain Лента за Коса Лакови СО Клип, Бутик Hairbows Коса AccessoriseAS

 
DEN 1190.40
DEN 1012.00

Износ
Во продавницата.


~~~~ОПИС~~~
Вие сте наддавање за поставување на 20 Компјутери убава Згодна коса лакови. Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.
Тие се направени од 7/8" grosgrain панделки. Сите краеви се затворени за да се спречи од протриване.
Мерка за 4.5" долго. Таквите мила лакови може да се носи секојдневно.
Во прилог на 1.78 " single prong Алигатор Клип , ве Молиме видете на сликата.
Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница.
Ве молиме имајте во предвид : бои може да се разликува малку од фотографијата. Ние нудиме подарок boxs за овие лакови, ве молиме видете на сликата. Trustful Бренд - Прекрасна Бренд алигатор клип
Предности
1. Ние сме производител на косата додатоци, Ако клиентот има стил, но не шоу на нашата веб страница,контактирајте со нас и да ни ја испратите фотографијата , ние ќе го направи бесплатен примерок за вас и тогаш покаже мостра слики да ти
2. Ако некои боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контактираме однапред, ако не одговорите за нас во 2 дена ,Ние ќе го избере нашиот популарен бои за вас.
3.Ве молам, ние не прифаќаме никакви негативни повратни информации или 3 ѕвезда , Ако производите се случи проблеми , ве Молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.
4. Превозот : ние обично ќе испраќаат предмети од страна на Меѓународните EMS ,Околу 8-10 дена на испорака(освен за одмор ден), ако тоа е итна,ние, исто така, ја прифати други брод начини како што се Yan Wen Express /DHL и така натаму,и тоа може да се зголеми на бродот такса, ако имате било какви посебни remands,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас,ви благодарам многу за поддршката
5. Во случај дека враќањето е барање, pls бидете сигурни дека сите се враќа вклучуваат сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн. Превозот и ракувањето со такси не се враќа. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.
Повратни информации
Ние го ценат секој повратни информации ќе го оставиме тоа е голема поддршка за нас, кога ќе се потврди на плаќање, pls се чувствуваат слободни да ја напуштат повратни информации, така што ќе го направите подобра услуга. Ние сме, исто така, сериозен продавачот, ако има било каков проблем,pls првиот контакт со нас пред да го оставите вашите повратни информации, ние секогаш ќе ги направи сите напори да се направи сте задоволни со цел, ви благодарам многу!


За производот

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Viscose,Микрофибер
Пол:
Девојки
Тип:
Tiaras

Слични предлози