• Одличната цена
  • Ново
Крстот Крпа Заврзана Лак Темна Боја на Косата Клипови Barrettes Понежниот Headwear Коса Додатоци за Жени

Крстот Крпа Заврзана Лак Темна Боја на Косата Клипови Barrettes Понежниот Headwear Коса Додатоци за Жени

 
DEN 22.56
DEN 21.00

Износ
Во продавницата.


Големина е околу 8.6 cm*2.5 cm
Клиенти Помош Центар : http : //www.aliexpress.com/help/home.html
Политика За Испорака
- Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPS-от,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USD
Превозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценувате

дена 0-15 16-30 31-45 >45
Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%
Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%
Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%
Бизнис Превозот Метод 98% 2%

* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.
* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$. други земји се со бесплатен превозот неограничен.


За производот

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Barrettes
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Најлон,Полиестер,
Број На Модел На:
ts0093
Бренд Име:
SinoShun
цена:
Трговија на големо
Пад на превозот:
Поддршка

Слични предлози