• Одличната цена
  • Ново
2 Парчиња На Жените Дама Плетење На Косата Додатоци Braider Ролери Кука Со Магија Коса Пресврт Стил Кифла Создателот Коса Бенд

2 Парчиња На Жените Дама Плетење На Косата Додатоци Braider Ролери Кука Со Магија Коса Пресврт Стил Кифла Создателот Коса Бенд

 
DEN 59.52
DEN 54.00

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 2 Buc Жените Дама Плетење На Косата Додатоци Braider Ролери Кука Со Магија Коса Пресврт Стил Кифла Создателот Коса Бенд
Карактеристики :
100% Сосема Нов И Висок квалитет
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Количина : 2 компјутери
Големина : 19*2.6 CM
Пакување Содржина : 2*На Косата Плетење Алатка
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики


За производот

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Материјал:
Пластични
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Бренд Име:
DCDYCDU
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
2 парчиња
Име:
Плетење На Косата Додатоци
Име 1:
косата пресврт стил
Име 2:
Кифла Создателот Коса Бенд

Слични предлози