• Одличната цена
  • Ново
За 1000PCS/торба Нови Дете Бебе Коса Носители Гума Бендови Ластичињата Девојка Вратоврска Плетенки Коса Додатоци

За 1000PCS/торба Нови Дете Бебе Коса Носители Гума Бендови Ластичињата Девојка Вратоврска Плетенки Коса Додатоци

 
DEN 49.92
DEN 48.00

Износ
Во продавницата.


Име : За 1000 PCS/торба Нови Дете Бебе Коса Носители Гума Бендови Ластичињата Девојка Вратоврска Плетенки Коса Додатоци
Материјал : Силика гел
1 PC Големина : Околу 1.5 cm
Боја : 4 Боја
Модел : Мали
Спецификации : За 1000pcs (За 1000-1150 PCS )
Пакување Листа : 1000pcs/торба венчиња
Продавница се продаваат 1000pcs/торба Големи гумени Јаже,Ако сакате Големи, може да оди да купи


За производот

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
еластична венчиња
Број На Модел На:
еластична венчиња
Материјал:
Силикони
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
DCDYCDU
Пол:
Унисекс
Стил:
Новина
Name1:
Коса Додатоци
Name2:
Венчиња
name3:
еластична венчиња

Слични предлози