• Одличната цена
  • Ново
Трговија На Големо Девојки Зголеми Цвет Коса Клипови Нови Вештачки Цвет Headband Тиара Коса Флорални Hairclips Деца Фотографија Реквизити

Трговија На Големо Девојки Зголеми Цвет Коса Клипови Нови Вештачки Цвет Headband Тиара Коса Флорални Hairclips Деца Фотографија Реквизити

 
DEN 479.52

Износ
Во продавницата.


Трговија На Големо Девојки Зголеми Цвет Коса Клипови Нови Вештачки Цвет Headband Тиара Коса Флорални Hairclips Деца Фотографија Реквизити


За производот

Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Лен,Viscose,Полиестер
Број На Модел На:
nn982
Бренд Име:
Hongmao
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Hairgrips
Пол:
Девојки
Рачно изработени:
Цвет Коса Клипови
Тип На Објект:
Headwear/флорални hairclips
боја:
4 бои
Повод:
роденден,свадба,фотографија реквизити

Слични предлози