• Одличната цена
  • Ново
Haimeikang Нови Ретро Бела Hairpin Флорални Headdress Пердуви Чипка Коса Додатоци Цвет Бисер Hairpin Свадба Коса, Накит

Haimeikang Нови Ретро Бела Hairpin Флорални Headdress Пердуви Чипка Коса Додатоци Цвет Бисер Hairpin Свадба Коса, Накит

 
DEN 518.40
DEN 337.00

Износ
Во продавницата.За производот

Тип На Објект:
Headwear
Број На Модел На:
TV7109
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Бренд Име:
Haimeikang
Тип:
Шноли
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Пердув
Материјал:
Легура
објектот стил:
Пердув Headdress Hairpin
Стил:
Тренди
Материјал:
Бисер/Пердув
Метали Тип:
Легура
Број На Модел На:
TV7109
Обликотшема:
Растенијата
боја:
Бела
Должина:
Clip 4 CM/ Flower 24 CM
Пол:
Жени/Девојки/Жени
Повод:
Фестивалот/Партија/Свадбата

Слични предлози