• Одличната цена
  • Ново
50/100pcs бисер копчиња 2 Дупки Круг Насликани декорација за Шиење Пластични копчиња Textil Додатоци XP0471

50/100pcs бисер копчиња 2 Дупки Круг Насликани декорација за Шиење Пластични копчиња Textil Додатоци XP0471

 
DEN 95.52

Износ
Во продавницата.


Состојба 100% Нов Материјал Смола Големина
Прибл : 11.2 mm,
Дебелина големина : 1.0 mm( 1/8")
1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Мешани Количество 50 PCs Дел Не. XP0471 Забелешка
Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина
Како да се плати со кредитна картичка : Кога ставање на вашата нарачка, одберете кредитна картичка сакате да ја платите со и вие ќе бидете насочени кон сигурна исплата страница. Тогаш едноставно следете ги инструкциите на екранот. Како да се плаќаат со Банкарски Трансфер : 1.На исходот страница, изберете Банкарски Трансфер, како начин на плаќање. 2.Во Банкарски Информации дел, ќе видите Зачувам информациите на сметката што треба да се пренесе на вашата исплата. 3.Ве молиме да ги испечатите дел содржи вашите Банкарски Информации. 4.Одете на вашата локална банка за пренос на вашата исплата. Донесе печатени Банкарски Трансфер на Информации и да го покаже на банкарски службеник, пред да се изврши уплатата. Откако заврши, вашата исплата ќе се одржи безбедно во Зачувам сметка. 5.Ако статусот на вашата цел не се променила во "купувачот има платено цел" 5 дена откако сте платиле, ве молиме контактирајте со нас 6.Кога го користите банкарски трансфери, ве молиме трансфер доволно пари за да се покријат сите банките од плаќање на услуги. Ова ќе осигура дека ни ја прима вашата целосна исплата и ќе ви помогне да се избегне монетарната загуба предизвикана од наплата или спорови. Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не се плаќање погоре, ние ќе ви каже како да се плати со користење на други методи за плаќање.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки. За превозот : Постојат различни превозот методи да се избере
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Купувачот Заштита


За производот

боја:
50pcs, 100pcs
Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Техника:
бисер
Број На Модел На:
0471
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Декорација:
Sequins
Бренд Име:
ZXP&XJ
Пластични Тип:
Смола
Материјал:
Пластични

Слични предлози