• Одличната цена
  • Ново
50 Пара/постави Блек Метал Сребро Snap Копчиња сврзувачки елементи Притиснете Копчето од не ' Рѓосувачки Челик Студ Шиење Додатоци Копчиња Scrapbooking

50 Пара/постави Блек Метал Сребро Snap Копчиња сврзувачки елементи Притиснете Копчето од не ' Рѓосувачки Челик Студ Шиење Додатоци Копчиња Scrapbooking

 
DEN 80.64
DEN 64.00

Износ
Во продавницата.


50 Пара/постави Блек Метал Сребро Snap Копчиња сврзувачки елементи Притиснете Копчето од не ' Рѓосувачки Челик Студ Шиење Додатоци Копчиња Scrapbooking
Црна, Сребрена Snap Копчето сврзувачки елементи Притиснете го Копчето Студ Позлата Круг за Шиење Додаток 8mm/10мм/ 8мм : 50 Пара/set 10мм : 50 Пара/set


За производот

боја:
Црна, Сребрена
Големина:
8mm, 10mm
Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Бренд Име:
Looen
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
BT011
боја:
Сребрена , Црна
Големина:
8мм 10мм
Quility:
Висок квалитет
Количина:
50 Пара/set
Тип:
метал snap копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
За луѓето:
Мајка Баба Тетка Дама Како Подарок
Број На Производ:
BT011
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични предлози